Rüyada maymun kovmak

Rüyada maymun kovmak eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine delalettir.

Rüyada maymun kovmak gördüyseniz:

  • Ya da, sizden gizli yürütülen çalışmalar veya kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar ortaya çıkabilir.

Rüyada maymun verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine yorulur.

Rüyada maymun yakalamak iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, geçiminin yerinde olacağına işarettir.

Rüyada maymun büyütmek deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada maymun pişirmek hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, yeni mallara kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada maymun ölmesi ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada oyuncak maymun içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına, iş hayatında rahat edileceğine alamet eder.

Rüyada kör maymun görmek sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada maymun doyurmak yaşamını daha iyi planlayacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments