Rüyada meleklerle uçmak

Rüyada meleklerle uçmak büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, çok daha güçlü biri haline geleceğine, beklentilerine ulaşacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, yaşının verdiği olgunluğa erişmediği sürece çevresinden eleştiri almaya devam edeceğine, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına yorulur.

Rüyada meleklerle uçmak gördüyseniz:

  • Geçmişte birlikte çalıştığınız kişileri gözden geçirin.

Rüyada meleklerle dua etmek huzura kavuşacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada meleklerle uçmak iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada meleklerle göğe yükselmek kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, patron koltuğuna yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada meleklerle konuşmak işlerin kapanacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada meleklerle yemek yemek evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada meleklerle namaz kılmak sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada meleklerle dans etmek haneye bolluk ve berekete dolacağına, geçim derdine düşeceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments