Rüyada menekşe çiçek

Rüyada menekşe çiçek düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, büyük bir zenginlik elde edileceğine ve insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, büyük atılımlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına alamet eder.

Rüyada menekşe çiçek gördüyseniz:

  • Pek çok konu aynı anda kendini gösterebilir.

Rüyada menekşe çiçek gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada menekşe koparmak hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada menekşe toplamak ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine işaret eder.

Rüyada mor menekşe ekmek sorunların tamamen biteceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada menekşe görme aile içinde de bereketin artacağına, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine işaret eder.

Rüyada menekşe almak kendini allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına rivayet eder.

Rüyada menekşe koklamak elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, rızkının çeşitleneceğine alamet eder.

Rüyada menekşe sulamak parasız kalacağına, işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.