Rüyada merdiven altinda oturmak

Rüyada merdiven altinda oturmak bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına, düşmanını alt edeceğine, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine delalettir.

Rüyada merdiven altinda oturmak gördüyseniz:

  • Diğerleri sizi grubun en etkileyici kişisi olarak görüyor olabilir.

Rüyada merdiven altinda oturmak düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine yorulur.

Rüyada merdiven altında saklanmak eş, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdiven altında durmak işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına inanılır.

Rüyada merdiven altında kalmak üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada merdiven altında yatmak yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada merdiven altında olmak yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, maddi sıkıntıların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dik merdiven sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine alamet eder.

Rüyada buz merdiven tekin olmayan yollara parasını ve malını harcayacağına, yüzünün güleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.