Rüyada merdivenden boşluğa düşmek

Rüyada merdivenden boşluğa düşmek bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, etrafındaki bazı kişiler ile tartışacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, anne baba dualarının alınacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine tabir olunur.

Rüyada merdivenden boşluğa düşmek gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerinize çeki düzen verebilirsiniz.

Rüyada merdivenden boşluğa düşmek sıkıntılı günler geçirileceğine, tatsızlıkların sona ereceğine, eve huzur dolacağına alamet eder.

Rüyada boşluğa atlamak sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına inanılır.

Rüyada boşluğa uçmak iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına delalet etmektedir.

Rüyada uçurumdan boşluğa düşmek hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine yorulmaktadır.

Rüyada çocuğun boşluğa düşmesi ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada boşluğa düşmek görmek çok farklı bir kişi olacağına, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına işarettir.

Rüyada boşluğa düşmek nedir gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada arabanın boşluğa düşmesi kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, beklediği kazancın aksine elindeki parayı da bu iş için harcayarak, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments