Rüyada arabanın boşluğa düşmesi

Rüyada arabanın boşluğa düşmesi yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine ve itibarın da artacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına inanılır.

Rüyada arabanın boşluğa düşmesi gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz kendi inatçılığınız yüzünden ilişkilerinizi tatsızlaştırabilirsiniz.

Rüyada arabanın boşluğa düşmesi kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına delalettir.

Rüyada boşluğa uçmak uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boşluğa atlamak rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada boşluğa düşmek görmek bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada boşluğa düşme hissi irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, merdiven atlayacağına, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine alamet eder.

Rüyada asansörle boşluğa düşmek sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine inanılır.

Rüyada boşluğa düştüğünü hissetmek başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada merdivenden boşluğa düşmek kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına, istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.