Rüyada mezarı boş görmek

Rüyada mezarı boş görmek üzüntülü bir haber alınacağına, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, sermayesinin çoğalacağına, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine delalettir.

Rüyada mezarı boş gördüyseniz:

  • Sizi ilgilendiren sektörlerde iş yapmak için neler gerektiğini araştırabilirsiniz.

Rüyada peygamber mezarı deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine tabir olunur.

Rüyada bir zat mezarı görmek dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, edilen duaların kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada boş mezarı görmek hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölü mezarı kazmak gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada yahudi mezarı sorunların ardı ardına geleceğine, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarı öpmek helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarı yakmak işlerinin yarım kalacağına, hayallerinin suya düşeceğine, rüya sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine delalettir.

Rüyada mezarı boş görmek uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.