Rüyada mezarın üstünde papatya görmek

Rüyada mezarın üstünde papatya görmek çok mutlu olunacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına işarettir.

Rüyada mezarın üstünde papatya gördüyseniz:

  • Karşı cinsten kişilerle yaşadığınız kişilerde içtenlik arıyorsunuz.

Rüyada mezarın üstünde papatya görmek atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, yenileceğine işaret etmektedir.

Rüyada mezarın üstünde durmak parasal sıkıntıların son bulacağına, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına işarettir.

Rüyada mezarın üstünde kan görmek sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarın üstünde gül görmek kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada bir mezarın üstünde oturmak davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına delalettir.

Rüyada mezarın üstünde olmak iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, adının fesada karışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarın üstünde su görmek kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, işlerinin kötüleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mezarın üstünde yastık görmek bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.