Rüyada mor adam görmek

Rüyada mor adam görmek evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada mor adam gördüyseniz:

  • Yapılması gereken değişikliklere ayak diremek veya karşı tarafa küsmek yerine gerekli değişiklikleri yapmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada kör bir adam ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine delalet eder.

Rüyada iki adam çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada şişman adam iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, maddi anlamda çok zorlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bıyıklı adam sevinçli ve güzel haberler alacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine delalet eder.

Rüyada adam taşlamak başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada adam emzirmek sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına tabir olunur.

Rüyada adam fırlatmak zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada bir adam yaralamak kişisel problemlerini çözeceğine, yaptığı işlerin küçümseneceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.