Rüyada mor renkli yatak örtüsü görmek

Rüyada mor renkli yatak örtüsü görmek bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, elinin bolluk ve bereket göreceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, işlerini toparlayacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, hayat içinde çok rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mor renkli yatak örtüsü gördüyseniz:

  • Diğerlerinin istekleri doğrultusunda hareket etmeniz gerekmiyor.

Rüyada mor renkli yatak örtüsü görmek allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil renkli yatak örtüsü görmek şansının her zaman yaver gideceğine, kişinin allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, ticaretten yana şanslarının açık olacağına yorulmaktadır.

Rüyada renkli yatak örtüsü görmek hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada pembe renkli yatak örtüsü görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada bordo renkli yatak örtüsü görmek işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine inanılır.

Rüyada yatak örtüsü sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yatak örtüsü yıkamak borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada pembe yatak örtüsü daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments