Rüyada nişanlının hamile olması

Rüyada nişanlının hamile olması bir sebeple borcun gittikçe artacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, maddi kayba uğrayacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada nişanlının hamile olması gördüyseniz:

  • Değişim kaçınılmaz görünüyor.

Rüyada nişanlının hamile olması uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada nişanlının başkasından hamile olduğunu görmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski nişanlının hamile olduğunu görmek güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada nişanlının hamile olduğunu görmek tövbe edeceğine, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada nişanlının öpmesi rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, elinin bollaşacağına, işlerine bereket geleceğine rivayet eder.

Rüyada nişanlının aglaması yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada nişanlının kaçırılması işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, onunla iyi bir geçim içinde olacağına alamet eder.

Rüyada nişanlının eve gelmesi başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments