Rüyada nişanlının kaçırılması

Rüyada nişanlının kaçırılması hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, hayallerinin gerçek olacağına, geçim derdinin baş göstermeyeceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nişanlının kaçırılması gördüyseniz:

  • Başkalarını önemsemeden yapılacak konuşmalar tartışma yaratabilir.

Rüyada nişanlının öpmesi çok mutlu bir yuva kurulacağına, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına işarettir.

Rüyada nişanlının eve gelmesi büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, bahtının açık olacağına işarettir.

Rüyada nişanlının kaçırılması hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına delalettir.

Rüyada nişanlının aglaması başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada nişanlının öldüğünü duymak renk ve eğlence geleceğine, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada nişanlının hamile olması varolan sorunlarının sona ereceğine, bir daha sanki hiç gülemeyecek, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada nişanlının alnından öpmesi sermayesinin boşa gideceğine, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nişanlının boşaldığını görmek elindekileri de yitireceğine, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.