Rüyada niyet tavşanı görmek

Rüyada niyet tavşanı görmek sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, özlem gidereceğine, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada niyet tavşanı gördüyseniz:

  • Çocuk sahibiyseniz, çocuklarınızın durumuna daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

Rüyada niyet tavşanı görmek maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına inanılır.

Rüyada art niyet manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına alamet eder.

Rüyada oruca niyet arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine alamet eder.

Rüyada tavşanı öldürmek bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine alamet eder.

Rüyada dağ tavşanı görmek parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada tavşanı kaçırmak başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına işaret etmektedir.

Rüyada tavşanı beslemek karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada ev tavşanı görmek mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.