Rüyada nohut ekmek

Rüyada nohut ekmek ferah bir döneme girileceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, aileye büyük bir ev alınacağına, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine delalettir.

Rüyada nohut ekmek gördüyseniz:

  • Akşama doğru alacağınız önemli bir haber üzerine yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada nohut tarlasında nohut yolmak bol bol moral depolanacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada nohut ezmek her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, adeta havalara uçacağına işaret eder.

Rüyada nohut seçmek gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına tabir olunur.

Rüyada nohut istemek ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine alamet eder.

Rüyada nohut dermek yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada nohut almak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına inanılır.

Rüyada nohut vermek hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına delalettir.

Rüyada yaş nohut yemek çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.