Rüyada nohut istemek

Rüyada nohut istemek eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, ona şifa olmayacağına, çok büyük adımlar atılacağına, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada nohut istemek gördüyseniz:

  • İki türlü olay ön planda: İlki, uluorta herkesin gördüğü olaylar, diğeri ise, arka planda gelişenler.

Rüyada nohut tarlasında nohut yolmak geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada nohut yıkamak hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine yorulmaktadır.

Rüyada nohut ezmek sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada nohut dermek çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada nohut dökmek çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına işaret eder.

Rüyada yaş nohut yemek makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına delalettir.

Rüyada nohut vermek yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada nohut öğütmek uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.