Rüyada odaları dolaşmak

Rüyada odaları dolaşmak rahat bir döneme girileceğine, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, güzelleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada odaları dolaşmak gördüyseniz:

  • Parasal konularda ise, dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.

Rüyada boş odaları gezmek bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına inanılır.

Rüyada odaları dolaşmak evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine, insanları kıracağına rivayet eder.

Rüyada odaları yıkamak kazancının artacağına,, yapacağı planların altüst olacağına inanılır.

Rüyada yatak odaları görmek işlerinde kara geçeceğine, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada büyük odaları olan ev görmek kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada otel odaları içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada odaları boş ev görmek yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, yüzünün güleceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına delalettir.

Rüyada ev odaları görmek kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments