Rüyada odamda kedi görmek

Rüyada odamda kedi görmek kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, ferahlayacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, işlerinin çoğalacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine, işlerin yolunda gideceğine delalettir.

Rüyada odamda kedi gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler bazı işleriniz ya da yapacağınız yolculuklar açısından engelleyici olabilir.

Rüyada odamda kedi görmek çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada odamda yılan görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına rivayet eder.

Rüyada yatak odamda yılan görmek maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada odamda fare görmek diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada evde kedi ve kedi yavrusu görmek tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, pek çok fırsatı kaçıracağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi görmek kedi sevmek daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, eşler arasına kara kedi gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi kedi görmek düşmanlar ile mücadele edeceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, özlem gidereceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.