Rüyada odun çıra görmek

Rüyada odun çıra görmek yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına, bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, hoş olaylar yaşayacağına, bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına delalet eder.

Rüyada odun çıra gördüyseniz:

  • Hiçbir inandırıcılığı ya da karı olmayan tekliflerle ya da davetlerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada odun çıra görmek maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada odun ve çıra görmek hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına işaret eder.

Rüyada cıra mutluluk dolu haberler alacağına, eğlence ve renk geleceğine inanılır.

Rüyada çıra görmek başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine tabir olunur.

Rüyada çıra toplamak karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına delalettir.

Rüyada çıra yarmak huzura kavuşacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada çıra kütüğü görmek iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çıra kestiğini görmek işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.