Rüyada ölen birinin seni öptüğünü görmek

Rüyada ölen birinin seni öptüğünü görmek planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, zor durumlara düşeceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ölen birinin seni öptüğünü gördüyseniz:

  • Maddi, hukuki veya sağlıkla bağlantılı konular ön plana çıkıyor.

Rüyada ölen birinin seni öptüğünü görmek dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, yaklaşan güzel günlere delalet eder.

Rüyada birinin seni öptüğünü hissetmek bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına, evinde ve işinde yardımcıları olacağına işaret eder.

Rüyada yabancı birinin seni öptüğünü görmek karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına işaret eder.

Rüyada birinin seni dudaktan öptüğünü görmek amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada yaşlı birinin seni öptüğünü görmek büyük bir karamsarlığa kapılacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata delalettir.

Rüyada birinin seni boynundan öptüğünü görmek sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, huzurunun yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada birinin seni dudaktan öptüğünü görmek diyanet böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin seni dudaktan öptüğünü görmek emeklerinin karşılığını bulacağına, ticaretinin gelişeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.