Rüyada yabancı birinin seni öptüğünü görmek

Rüyada yabancı birinin seni öptüğünü görmek geleceğinin de parlak, hayırlı ve güzel olacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına, şansın çalışmaya başlayacağına, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine işaret eder.

Rüyada yabancı birinin seni öptüğünü gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız.

Rüyada yabancı birinin seni öptüğünü görmek onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, böylece yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada yabancı birinin öptüğünü görmek resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına yorulur.

Rüyada birinin seni öptüğünü hissetmek iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına rivayet eder.

Rüyada ölen birinin seni öptüğünü görmek uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına inanılır.

Rüyada birinin seni dudaktan öptüğünü görmek kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin seni boynundan öptüğünü görmek kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada yaşlı birinin seni öptüğünü görmek hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin seni dudaktan öptüğünü görmek diyanet maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments