Rüyada ölmüş babanın sırtını görmek

Rüyada ölmüş babanın sırtını görmek aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, çok sıkıntı çekeceğine, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş babanın sırtını gördüyseniz:

  • Hiç beklenilmeyen bir kaynaktan duygusal veya ekonomik bir girişiminizle ilgili destek gelebilir.

Rüyada ölmüş babanın sırtını görmek gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına, darlık görmeden, sağlıklı bir hayat sürüleceğine inanılır.

Rüyada ölmüş babanın sırtını sıvazlamak bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, planların tutmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın sırtını kaşımak maddi olarak büyüyeceğine, varlık içinde yokluk çekileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babanın sırtını keselemek araba alınacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş babanın sırtını ovmak bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada babanın sırtını kaşımak zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada babanın sırtını yıkamak evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada babanın sırtını keselemek sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rüyayı gören kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments