Rüyada ölmüş babasını başka kadınla görmek

Rüyada ölmüş babasını başka kadınla görmek işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, büyük başarılar kazanacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, parasının, malının ve aşının da çoğalacağına, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş babasını başka kadınla gördüyseniz:

  • Enerji tüketici fiziksel aktiviteler mesela değişik sporlar yapmak, koşmak, bisiklete binmek için iyi bir zamandır.

Rüyada ölmüş babasını başka kadınla görmek bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine yorulur.

Rüyada babasını başka kadınla görmek hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş eşini başka kadınla görmek konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada babasını bir kadınla görmek yolunun ve geleceğinin açık olacağına, yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine inanılır.

Rüyada babasını kadınla görmek gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına yorulur.

Rüyada ölmüş babayı başka kadınla görmek çevre, iş ve mekan değiştireceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada başka bir kadınla yakınlaşmak sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına yorulur.

Rüyada başka kadınla gezmek çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.