Rüyada ölmüş birini et yerken görmek

Rüyada ölmüş birini et yerken görmek kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, zenginliğinin süreceğine, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, fakirlikten kurtulmaya yorulur.

Rüyada ölmüş birini et yerken gördüyseniz:

  • Değişikliklerden korkmayın.

Rüyada ölmüş birini et yerken görmek yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birini tatlı yerken görmek ilim irfan sahibi olacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birini ekmek yerken görmek huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına inanılır.

Rüyada ölmüş birini elma yerken görmek ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, yaraların merheminin bulunulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birini yemek yerken görmek çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, çok başarılı adımlar atacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birini meyve yerken görmek rahat bir hayat süreceğine, aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birini üzüm yerken görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş birini dondurma yerken görmek işlerinin kapanacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.