Rüyada ölünün sana elma vermesi

Rüyada ölünün sana elma vermesi malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, uğradığı zararların telafi edileceğine, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün sana elma vermesi gördüyseniz:

  • Çalışma isteksizliğinden sıyrılmanız gerekiyor.

Rüyada ölünün sana elma vermesi tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birisinin sana elma vermesi yeni planlar yapacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına inanılır.

Rüyada birinin sana elma vermesi düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına delalettir.

Rüyada ölünün elma vermesi gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, işlerin günden güne artacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana elma vermesi hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, kötü olayların meydana geleceğine işarettir.

Rüyada ölünün yeşil elma vermesi fakirlikten kurtulacağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün birine elma vermesi geleceğinin parlak olacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine yorulur.

Rüyada ölünün kırmızı elma vermesi sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments