Rüyada ölünün yeleğini giymek

Rüyada ölünün yeleğini giymek zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, işlerinizin bir süre güzel gideceğine, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına delalet eder.

Rüyada ölünün yeleğini giymek gördüyseniz:

  • Ortak kazançlar, miras, hukuki olaylarla ilgili konular ön planda yer alabilir.

Rüyada ölünün yeleğini giymek yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada yeleğini kaybetmek eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine, sermayenin harcandığına değeceğine delalet etmektedir.

Rüyada annenin yeleğini giymek deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, nefsini terbiye etmeyi başaracağına tabir olunur.

Rüyada başkasının yeleğini giymek çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeleğini başkasına vermek çok güzel günler geçirileceğine, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen birinin yeleğini giymek maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, yüksek mevkilerde işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada peygamber efendimizin yeleğini giymek özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına ve iyilik dolu kalbiyle övgü alıp, allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada ölünün yün yıkaması uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sevilay

ruyamsa rahmetli anneannemin yelegini giymişim yolda giderken yaşlı bi bayan görüyorum sokakta oturyo yeleği ister gibi bakıyor üzülüyorum ama nenemin yeleği vana tek kalan şey veremem diye içinden sesli düşünüyorum ama o kadına da çok üzülüyorum nenemi çok seviyordum ondan kalan tek şey diye vermekte istemiyorum koyu pembemsi renkliydi yelek