Rüyada ölüye bulgur vermek

Rüyada ölüye bulgur vermek karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına, borçların gittikçe artacağına, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, bu haberi aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına yorulur.

Rüyada ölüye bulgur vermek gördüyseniz:

  • İşinizi ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada ölüye bulgur vermek kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına inanılır.

Rüyada ölüye bulgur pilavı vermek kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına tabir olunur.

Rüyada et bulgur çok büyük kısmetler kazanacağına, adının her yerde geçeceğine rivayet eder.

Rüyada eve bulgur dökülmesi rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada süt ve bulgur görmek karar vermekte güçlük çekeceğine, maddi zarara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bulgur çalmak huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına inanılır.

Rüyada bulgur et görmek iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, sıkıntıların büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada bulgur taşımak ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments