Rüyada ölüyü buzdolabına koymak

Rüyada ölüyü buzdolabına koymak bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, gergin olacağına, eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine alamet eder.

Rüyada ölüyü buzdolabına koymak gördüyseniz:

  • Eski olaylar düşünceleriniz üzerinde etkili olabilir.

Rüyada ölüyü buzdolabına koymak kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, bazı radikal kararlar alınacağına işaret eder.

Rüyada çiğ eti buzdolabına koymak bunun şans olacağına, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına tabir olunur.

Rüyada buzdolabına sıçmak fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada eti buzdolabına koymak dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına delalettir.

Rüyada buzdolabına ayakkabı koymak çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, rızkının çoğalacağına delalettir.

Rüyada buzdolabına tuvaletini yapmak yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada buzdolabına kıyma koymak yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına yorulur.

Rüyada buzdolabına yiyecek yerleştirme zor günler geçireceğine, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.