Rüyada pahalı saat görmek

Rüyada pahalı saat görmek bir sebeple çok zarar göreceğine, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine, dünyasının bir anda değişeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada pahalı saat gördüyseniz:

  • Özel bir kişiyle ortak ilgi alanlarınızı tespit etmeniz veya geleceğe yönelik planlar yapmanız ilişkinizi güçlendirebilir.

Rüyada pahalı saat takmak önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pahalı saat görmek rahatının yerine geleceğine ve psikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına işaret etmektedir.

Rüyada pahalı saat istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, yaşlılığında da rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok pahalı saat görmek maddi anlamda çok ileri gidileceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada koluna pahalı saat takmak beklediklerini duyacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına delalet etmektedir.

Rüyada pahali saat hediye almak hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine, allah’ın izni ile rahata ereceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına delalet eder.

Rüyada pahalı kol saat görmek kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada pahalı saat almak eve huzur dolacağına, bunun da maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments