Rüyada pahalı saat takmak

Rüyada pahalı saat takmak işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, kardeşler arasına kara kedi gireceğine, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, başka insanları aldatmasına engel olacağına, ekmeğin kesileceğine, engellerin ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada pahalı saat takmak gördüyseniz:

  • Bazı öneriler bazı konuların mükemmelleşmesinde rol oynayabilir.

Rüyada pahalı saat görmek büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, esenliğe ve feraha kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada pahalı saat takmak hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına delalettir.

Rüyada pahalı saat sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada çok pahalı saat görmek sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada koluna pahalı saat takmak tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, deneyim kazanacağına tabir olunur.

Rüyada pahali saat hediye almak iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, işten yana kısmetinin kapanacağına delalettir.

Rüyada pahalı kol saat görmek umutsuzluklarını geride bırakacağına, allah katında yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada pahalı saat almak etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine ve hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments