Rüyada parlak fare görmek

Rüyada parlak fare görmek rüya sahibinin her zaman en iyisi olacağına, yenileceğine, şifa bulacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına alamet eder.

Rüyada parlak fare gördüyseniz:

  • Fiziksel gücünüzü olumlu bir şekilde yönlendirirseniz ilgilendiğiniz her konuda doyum sağlayabileceksiniz.

Rüyada parlak fare görmek çok zor durumlara düşeceğine, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına alamet eder.

Rüyada büyük fare ve küçük fare görmek kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza alamet etmektedir.

Rüyada fare yiyen fare görmek verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada fare görmek fare ısırması çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada fare ve fare pisliği görmek bir sebeple çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine, zahmetli işlerle uğraşmak zorunda kalınacağına delalet etmektedir.

Rüyada fare ve fare boku görmek kazancın devamlı olacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına alamet eder.

Rüyada parlak pul görmek elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine işarettir.

Rüyada parlak ruj sürmek edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına ve rahata ereceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments