Rüyada parlak kundura giymek

Rüyada parlak kundura giymek elinin döneceğine, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına delalettir.

Rüyada parlak kundura giymek gördüyseniz:

  • Hemen hemen her istediğinizi yapabileceksiniz.

Rüyada parlak kundura giymek işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına alamet eder.

Rüyada kundura kaybetmek sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına, acı veren durumların vuku bulacağına alamet eder.

Rüyada kundura almak sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına işarettir.

Rüyada siyah kundura görmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına yorulur.

Rüyada yeşil kundura görmek çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, yaşamdan istediklerini alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kahverengi kundura görmek iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına delalet eder.

Rüyada eski kundura görmek yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına inanılır.

Rüyada siyah kundura almak karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, iyi insanlarla arkadaş olunacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.