Rüyada parmak kesilmesi ve dikilmesi

Rüyada parmak kesilmesi ve dikilmesi çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine, kişinin başarıdan başarıya koşacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, kazançlı bir işe girileceğine, çok zor bir yoldan geçeceğine, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine yorulur.

Rüyada parmak kesilmesi ve dikilmesi gördüyseniz:

 • Maddi açıdan büyümenize veya rahatlamanıza faydası olabilecek fırsatlar söz konusu olabilir veya eski bir tanıdığınızın hayatınız üzerinde önemli bir rolü olabilir.

Rüyada sağ baş parmak kesilmesi söz, yetki ve imza sahibi olacağına, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine tabir olunur.

Rüyada baş parmak kesilmesi sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına işarettir.

Rüyada parmak kesilmesi kan akması yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine, muradına ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına alamet eder.

Rüyada makasla parmak kesilmesi başarıya giden yolların açılacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada parmak kesilmesi diyanet ferah bir haneye sahip olunacağına, rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Rüyada parmak etinin kesilmesi eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine alamet eder.

Rüyada parmak kesilmesi ve dikilmesi insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına yorulur.

Rüyada işaret parmak kesilmesi ve kanaması bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

7 yorum “Rüyada parmak kesilmesi ve dikilmesi

 1. Ben rüyamda ilk önce elime işaret parmağın kopmuş bir parçası geliyor ama kendi parmağım değil bir torbadan çekiyorum .Daha sonra atıyorum onu bir süre sonra tekrar çekiyorum bu sefer baş parmağın bir parçası geliyor ama benim parmaklarim değil . lutfen yorumlar misiniz

 2. Ruyada sag elimin serce patmaginin ucu keeilmis iki elimin serce parmagi doktor tarafinda kesilip baska birine takiliyor onunda parmaklarini benim elime takiyor

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Bu rüya başlangıçlara, mala ve kazanmaya rivayet eder. Rüya alimlerine göre yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına; çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına; yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına işarettir.

 3. Rüyamda erkek yeğenimin sol işaret parmağının etini dikiyordum ama parmak kesik yada kopuk falan değildi. Rüyamı yorumlar mısınız lütfen..

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Bu rüya yükselmeye, iyiliğe ve işe delalettir. Rüya alimlerine göre hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine; umutlarının çoğalacağına ve her şeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine; herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına işarettir.

 4. Rüyamda serçe parmağımın ilk once koptuğunu kanadığını sonrada doktorun onu dikip tekrar eskisi gibi olduğunu gördüm

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Rüyanız makama, dönemece ve mutluluğa tabir olunur. Rüya yorumuna göre kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sahibi olacağına; tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine; ticarette, dostlukta ve evlilikte başarılı ve mutlu olacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.