Rüyada parmaktan iğne çıkarmak

Rüyada parmaktan iğne çıkarmak endişeli durumların son bulacağına, anne baba duaları alınacağına, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, hedeflediği kazancı elde edeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada parmaktan iğne çıkarmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız açısından yeni tanışmalara açıksınız.

Rüyada parmaktan iğne çıkarmak sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, hayallerin yarıda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parmaktan iğne vurulmak eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, nasiplerini alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada baş parmaktan iğne vurulmak keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine ve büyük, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada parmaktan bir şey çıkması yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına tabir olunur.

Rüyada parmaktan bal yalamak varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına delalettir.

Rüyada parmaktan su akması bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, büyük mutluluk duyulacağına işarettir.

Rüyada parmaktan ot çıkması işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada parmaktan kan fışkırması başarılarının tadına varacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments