Rüyada pencereden düşüp ölmek

Rüyada pencereden düşüp ölmek aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına, allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, evli bir kadının bebek emzirmesi ise yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, umutlarının kırılacağına, zamanının boşa gideceğine, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada pencereden düşüp ölmek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin size istediğiniz yanıtları vermemesi veya geri dönüşleri yapmaması nedeniyle sinirleniyor olabilirsiniz.

Rüyada pencereden düşüp ölmek büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, cesaretini yeninden toplayacağına işarettir.

Rüyada birinin pencereden düşüp öldüğünü görmek verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, o işten ekmek yiyeceğine ve yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına delalet eder.

Rüyada pencereden kar temizlemek umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pencereden gözetlenmek işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, güzel günlerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada dar bir pencereden geçmek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir eve pencereden girmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada dar pencereden geçememek yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada pencereden atlamak kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, duaların kabul olacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.