Rüyada pencerenin önünde kedi görmek

Rüyada pencerenin önünde kedi görmek kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına rivayet eder.

Rüyada pencerenin önünde kedi gördüyseniz:

  • Politik olmak veya uzlaşmak güç gösterisinde bulunmaktan daha çok iş görebilir.

Rüyada pencerenin önünde kedi görmek atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına inanılır.

Rüyada pencerenin önünde çiçek görmek yaralarına da merhem olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada pencerenin önünde yılan görmek yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada pencerenin önünde duvar olduğunu görmek tükettiği nefes ve para ile kalacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine delalet eder.

Rüyada pencerenin önünde aslan görmek işlerin yoluna gireceğine, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada pencerenin önünde güvercin görmek özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, onların kıymetini bileceğine rivayet eder.

Rüyada pencerenin önünde kar görmek şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine, onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine tabir olunur.

Rüyada pencerenin önünde birini görmek aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına, ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.