Rüyada polis tarafından üstünün aranması

Rüyada polis tarafından üstünün aranması kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, maneviyata yöneleceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine rivayet eder.

Rüyada polis tarafından üstünün aranması gördüyseniz:

  • Sonradan pişman olacağınız sözler söylemenin bedelleri olabilir.

Rüyada polis tarafından üstünün aranması yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada polis tarafından birçok kişinin dikkatini çekeceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada polis tarafından sorgulanmak zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine, bebek sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada polis tarafından basılmak şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada polis tarafından izlenmek çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına inanılır.

Rüyada polis tarafından kurşunlanmak sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine tabir olunur.

Rüyada bir polis tarafından vurulmak işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada polis tarafından durdurması malının, parasının ve makamının artacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments