Rüyada saç bozulduğunu görmek

Rüyada saç bozulduğunu görmek bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına, karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına yorulur.

Rüyada saç bozulduğunu gördüyseniz:

  • Düşünmeden ağzınızdan kaçıracağınız bazı sırlarınız ilerde, size karşı kullanılabilir.

Rüyada saç bozulduğunu görmek geçim için verdiği savaşın kızışacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına alamet eder.

Rüyada makinenin bozulduğunu görmek nasibin de kısmetlerin de artacağına, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına delalettir.

Rüyada gözlerin bozulduğunu görmek kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir şeyin bozulduğunu görmek maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, sağlığının ve işlerinin bozulacağına alamet eder.

Rüyada tüfeğin bozulduğunu görmek mesleğine dört elle sarılacağına, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına alamet eder.

Rüyada dış kapının bozulduğunu görmek hayatının güzelliği için her gün allah’a şükredeceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kol saatinin bozulduğunu görmek o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına alamet etmektedir.

Rüyada orucun bozulduğunu görmek hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, yanlış yatırımlar yapacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.