Rüyada saçımı kestiler

Rüyada saçımı kestiler sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, ardından konu üzerinde düşünüleceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, kısmetinin de açılacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına, hata yapılacağına inanılır.

Rüyada saçımı kestiler gördüyseniz:

  • Tatmin edilmesi zor kişilerle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada saçımı çektiler beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına tabir olunur.

Rüyada saçımı yıkamak sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, kötü günler görüleceğine inanılır.

Rüyada saçımı örmek işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçımı kestiler endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçımı kesmek ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçımı kopardım sevdiklerini de koruyacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada saçimi taramak bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, içine kapanacağına delalet eder.

Rüyada saçımı kestirdim bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, yokluğun biteceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments