Rüyada saçının çok uzaması

Rüyada saçının çok uzaması rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, bu yüzden çok zor günler geçireceğine, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, dinden çıkacağına delalettir.

Rüyada saçının çok uzaması gördüyseniz:

  • Sağlığınız, spor yaşamınız, diyetiniz, özel yaşamınız veya iş hayatınız hakkında size yol göstermeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada saçının böceklenmesi küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçının yağlanması hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha geniş rızık elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçının beğenilmesi işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine tabir olunur.

Rüyada saçının açılması sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine delalettir.

Rüyada saçının kesilmesi türlü musibetlere uğrayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine delalet eder.

Rüyada saçının kazıtılması parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada saçının kelleşmesi hayırlı günlerin geleceğine, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine inanılır.

Rüyada saçının gürleşmesi bazı girişimlerde bulunacağına, pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments