Rüyada sakız ne demek

Rüyada sakız ne demek sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına, hayatından razı geleceğine, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sakız ne demek gördüyseniz:

  • Bazı olayların geçerli veya anlaşılabilir nedenleri olabileceğini unutmamalı, sabırlı olmalısınız.

Rüyada sakız işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına işarettir.

Rüyada sakız saklamak bazı sıkıntılara düşeceğine, bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada sakız patlatmak şansın her zaman kişiden yana olacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine rivayet eder.

Rüyada sakız şişirmek büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada sakız yapıştırmak atılan adımların zarar getireceğine, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada sakız ne demek kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, çözümsüz bazı olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada sakız çıkarmak yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, de rahatının yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada sakız çalmak sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments