Rüyada saldırgan bir boğa görmek

Rüyada saldırgan bir boğa görmek rahata kavuşacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, yoksulluktan sonra zengin olmaya, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada saldırgan bir boğa gördüyseniz:

  • Çevrenizde size yardım elini uzatmaya hazır birçok gerçek dostunuz var.

Rüyada saldırgan bir boğa görmek geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, huzur içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada saldırgan balık görmek beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada saldırgan bir kadın görmek saygınlık elde edeceğine, aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına işaret etmektedir.

Rüyada saldırgan inekler görmek insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada saldırgan hayvan görmek sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına ve aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine, parasız günler geçireceğine inanılır.

Rüyada saldırgan kediler görmek işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada saldırgan kuşu öldürmek hafifleyeceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada saldırgan köpeklere taş atmak cesaretin ve özgüvenin azalacağına, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments