Rüyada şalgam yapmak

Rüyada şalgam yapmak uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, azalacağına, duyguların karşılık bulacağına, bol kazançlı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada şalgam yapmak gördüyseniz:

  • Daha anlayışlı olmalı, mantıklı çözümler getirmelisiniz.

Rüyada şalgam dökülmesi yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine tabir olunur.

Rüyada şalgam satmak işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına, çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına tabir olunur.

Rüyada şalgam içmek yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada şalgam yapmak devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, olmayacak hayallere kapılacağına yorulur.

Rüyada şalgam toplamak maddi sorunlarının çözüleceğine, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada şalgam suyu dökmek sonuçtan memnun kalacağına, bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına inanılır.

Rüyada şalgam suyu satmak keyfinin ve neşesinin artacağına, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine delalet eder.

Rüyada şalgam içtiğini görmek vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, maddi açıdan rahat edileceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.