Rüyada sana altın takılması

Rüyada sana altın takılması maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, stresten uzaklaşılacağına, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, kişinin mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, hayırlı kapıların açılacağına, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine tabir olunur.

Rüyada sana altın takılması gördüyseniz:

  • Size ne yapmanız gerektiğini söyleyen kişiler can sıkabilir.

Rüyada sana altın takılması anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine işarettir.

Rüyada birini sana altın vermesi maddi açıdan çok zorlanılacağına, yeni bir araba satın alınacağına delalettir.

Rüyada ablanın sana altın vermesi rızkının azalacağına, bir sebeple çok zarar edeceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına delalet eder.

Rüyada biri sana altın vermesi iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine alamet eder.

Rüyada birinin sana altın getirmesi düşman malından yemeye, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birisinin sana altın vermesi hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına ve kişiyi hüsrana uğratacak, üzecek, kıracak, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, barış için adım atacağına delalet eder.

Rüyada bir kadının sana altın vermesi yeni bir yol çizileceğine, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına yorulur.

Rüyada babanın sana altın vermesi dertlerin bitip huzura erileceğine, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.