Rüyada sarı saten gecelik görmek

Rüyada sarı saten gecelik görmek aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, duygusal olarak çok kötü olabileceğine, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada sarı saten gecelik gördüyseniz:

  • Yapacağınız bir yolculuk, seyahat ya da ziyaret bir hamle yapmanız durumunda olabilecekleri görmenizi sağlayabilir.

Rüyada sarı saten gecelik görmek şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, çok rahat bir döneme gireceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada saten beyaz gecelik giymek işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz saten gecelik görmek heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı saten gecelik giymek değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah saten gecelik giymek hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına yorulur.

Rüyada saten gecelik görmek bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil saten gecelik giymek yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, sorunların günden güne artacağına inanılır.

Rüyada mavi saten gecelik görmek anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.