Rüyada satırla birine saldırmak

Rüyada satırla birine saldırmak hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, işlerinin daha kötüye gideceğine, bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına tabir olunur.

Rüyada satırla birine saldırmak gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde ise, ortam sertleşiyor, gergin etkiler devreye giriyor.

Rüyada satırla birine saldırmak ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada satırla kesmek uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine işaret eder.

Rüyada satırla el kesmek aile hayatı içinde rahat edeceğine, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada satırla yılan öldürmek beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, yapılan işte ustalaşılacağına delalettir.

Rüyada satırla adam kovalamak kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine inanılır.

Rüyada satırla kavga etmek uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini satırla kesmek sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına yorulur.

Rüyada satırla saldırıya uğramak gayrimenkul sahibi olunacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments