Rüyada savaş olmuş

Rüyada savaş olmuş üzüntülerin biteceğine, bir sebeple kendisi ile tartışılacağına, yaklaşan güzel günlere, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine yorulur.

Rüyada savaş olmuş gördüyseniz:

  • Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşımla ele almalısınız.

Rüyada savaş gemisi rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına işarettir.

Rüyada savaş diyanet önemli ve büyük adımlar atacağına, bu durumun da herkesin dikkatini çekeceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada savaş olmuş geçim için verdiği savaşın kızışacağına, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına yorulmaktadır.

Rüyada savaş beklemek iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada savaş malzemesi yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına tabir olunur.

Rüyada görülen savaş çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına alamet eder.

Rüyada savaş topu kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına veya aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada savaş alarmı mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments