Rüyada selde çocuğunu kaybetmek

Rüyada selde çocuğunu kaybetmek bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, içinin huzurla dolacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine yorulur.

Rüyada selde çocuğunu kaybetmek gördüyseniz:

  • Bazı kişileri veya olayları zorlama eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada selde çocuğunu kaybetmek kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada selde yürümek geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada selde kaybolmak kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, mutluluğunun zedeleneceğine işaret eder.

Rüyada selde birini kaybetmek allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine işarettir.

Rüyada arabayla selde kalmak ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, işlerinin baltalanacağına tabir olunur.

Rüyada selde sürüklenen araba görmek birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına tabir olunur.

Rüyada selde ölen birini görmek büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve kendisini büyük bir üzüntüye karışmış olarak göreceğine, ailesini kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada selde boğulan birini kurtarmak para sıkıntısı çekeceğine, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments