Rüyada sevdiğin erkekle buluşmak

Rüyada sevdiğin erkekle buluşmak anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, ancak sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bu sorunun tersine çevrileceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, nefsine uyacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin erkekle buluşmak gördüyseniz:

  • Bir seyahat söz konusu olabilir.

Rüyada sevdiğin bir erkekle konuşmak evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin erkekle tartışmak uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, asil kimselerden çıkacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin erkekle küsmek esenlik içinde olacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, İşinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya inanılır.

Rüyada sevdiğin erkekle bakışmak zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, çok zor durumlara düşeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin erkekle ata binmek içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkekle sarılmak parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin erkekle şakalaşmak daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin erkekle buluşmak büyük bir yenilgi alacağına, yapılan işin bol kazanç getireceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments