Rüyada sevdiğin kızı mutsuz görmek

Rüyada sevdiğin kızı mutsuz görmek alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, maddi olanakların hesapta olmayan nedenlerden dolayı tükenmeye başlayacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızı mutsuz gördüyseniz:

  • Akşam saatleri ise, kafa karışıklıkları, yanılgılar veya yanıltıcı durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada sevdiğin kızı mutsuz görmek kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına, hikmet sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kızı yıkamak çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı görmek sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, yaşama olan inancını tazeleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin bir kızı kurtarmak sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kızı kıskanmak varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, kazançta zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kızı güldürmek yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, dinin emirlerini hiçe sayacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kızı almak muradın yerine geleceğine, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kızı kesmek güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, eline güzel fırsatların geçeceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.