Rüyada sevdiğine ağlamak

Rüyada sevdiğine ağlamak sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, yüzünün güleceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğine ağlamak gördüyseniz:

  • Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Rüyada sevdiğine bir şey sormak hayat içinde çok rahat edeceğine, dilediği gibi yaşayacağına, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğine bal vermek ondan manevi anlamda zarar göreceğine, rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğine görmek ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğine üzülmek çok yüklü kazançlar elde edileceğine, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğine el uzatmak uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğine yazmak inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğine ağlamak çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına yorulur.

Rüyada sevdiğine tuz vermek İşinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya, eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments